Hakkımızda

D&F Management Institute 2004 yılında sosyal bilimler uzmanı ve yönetim danışmanı Fırat ÇAPKIN tarafından İstanbul’da kuruldu. İlk yıllarda iletişim, pazarlama ve satış konularında eğitimler veren Fırat ÇAPKIN, daha sonrasında Amerika ve Almanya kaynaklı danışmanlık ve eğitim şirketlerinden aldığı eğitimlerle, kendi verdiği eğitim konularını genişletti. Ardından yüksek seviyede ilgi duyduğu “şirketlerde organizasyonel yapılanma” konusunda dünyaca ünlü yönetim gurusu Prof.Dr.Ichak ADIZES ile tanıştı ve yaptığı çalışmaları inceleyerek hizmet, üretim, pvc profil, perakende, otomotiv, finans, fmcg, dayanıklı tüketim, tekstil, enerji, sağlık ve dermokozmetik sektörlerine danışmanlık hizmetleri vermeye başladı.

2008 yılı itibariyle uzman olduğu konularda büyüme stratejisi ile hareket eden D&F, her biri konusunda yetkin, deneyimli eğitmen ve danışman kadrosu, uluslararası işbirlikleri, farklı dillerde de (İngilizce, Rusça, Farsça, Yunanca, Almanca) eğitim çalışmaları da sunmaktadır. Kurulduğu günden bugüne kadar 120 şirket ve 60.000 kişiye eğitim, danışmanlık, konferans, yaşayarak öğrenme aktiviteleri sunan D&F Management Institute, ihtiyaç ve beklentileriniz doğrultusunda sunduğu dinamik ve farklı, yaratıcı ve işbirlikçi tutumuyla rakiplerinizden farklılaşarak liderliği yakalamanızı sağlayan kurumsal iş ortağınızdır.

Danışmanlarımız Hakkında
D&F Management Institute kendi alanında uzman ve sektör deneyimli, güçlü danışman & eğitmen kadrosu ile hizmet vermektedir. Bu yüzden ihtiyaçlarınızı ve karşılaşabileceğiniz zorlukları çok iyi anlar, analiz eder ve sizlere bu zorlukların üstesinden gelmeniz için en iyi çözümü önerirler.

Eğitmenlerimizin eğitim verme yetkinlikleri de üst düzeydir. Farklı öğrenme tekniklerini kullanırlar, çünkü her birimizin farklı yollarla (görsel, uygulamalı veya interaktif yollarla) öğrenebildiğini iyi bilirler. Bu sayede yüksek başarı ve verim alacağınız eğitimlerimizle, yaptığınız yatırımın geri dönüşünüzü hemen alırsınız.

D&F Management Nasıl Çalışır ?
Farklı fikirlerin zenginlik olduğuna inanır. Şirketinizde aynılaşan fikirlerden uzaklaşmanızı sağlar. Üretkenliği tetiklemek üzere pozitif çatışmaları destekler. Doygun bir zihne sahip yönetim kadrosuna sahip olmanız için gerekli sinerjiyi yaratır. Kurumsal eğitim ve danışmanlık hizmetlerimizde, ihtiyaç ve beklentilerinizi netleştirerek, size özel hazırlanmış uygulamalarla, yenilikçi, kurumsal katma değeri yüksek çözüm önerileri geliştirir ve sunar. Projeleriniz için gerekli olan ilgili eğitim araçlarını tasarlayıp uygular. Eğitim sonrası değerlendirme süreçlerinde etkin rol alarak, müşterileriyle uzun vadeli destek sunar. Tüm süreçlerde etik değerler ve gizlilik prensiplerine bağlı kalır.

Neden D&F Management Institute ?

  • Çünkü, size maske ile yaklaşmaz; sahicidir.
  • Çünkü, size durum tespiti yapmadan vaat etmez; ezbere konuşmaz.
  • Çünkü, size özgü çözümler sunmadan önce toplantılar yaparak ihtiyaçlarınızı, önceliklerinizi, aciliyetinizi tam olarak anlamaya çabalar.
  • Sizin için en uygun çözümleri sinerjik ve bütünsel bir yaklaşımla değerlendirir, gerekiyorsa çözüm ortakları ve stratejik ortakları ile görüşerek, ideal bir tablo ortaya çıkartır.
  • Bundan sonrası sizlerle yaratılacak işbirliği ve sinerjidir. Projenin her açıdan doğru bir şekilde ele alınarak başlaması, uygulanması, takip edilmesi, raporlanması için projede yer alacak eğitim danışmanlarının da katılımıyla artık bizde ekibinizden biri olur, ihtiyaçların giderilmesi için bütçe ve takvime uygun bir şekilde projeyi tamamlarız.

Marka Hikayemiz

Vizyonumuz

Kurumsal eğitim ve danışmanlık uzmanlığımızla, birey ve kurumların gelişim yolculuğunda etkin rol alarak, hem ulusal, hem de uluslararası düzeyde rekabet edebilen bir kurum olmak.

Misyonumuz

Global ve lokal pazarda çalışan şirketlerin etkinlik ve verimliliğini artırarak katma değer yaratmak. Sunduğu eğitim ve danışmanlık hizmetleri ile sizi rakiplerinize göre daha dinamik ve farklı kılmak.

D&F Management Institute, sürekli öğrenme anlayışıyla, kurumların, hem iş yönetimi, liderlik, hem de çalışan yönetimi konularında yetkinliklerini geliştirmeye; sunduğu kişisel gelişim programları ile, çalışanların sergileyeceği sorumluluk, özgüven, inisiyatif ve bağlılık üzerine kurulu bir "kurum kültürü" yaratmaya; satış ekiplerinin satış ve pazarlama konularında becerilerini arttırmaya yönelik kurumsal eğitim programları ve danışmanlık hizmetleri sunarak "insan potansiyelini" performansa çevirir.

65000 Katılımcı

185 Danışmanlık

99.9 Memnuniyet

Katılımcılarımız Ne Dedi ?

Kesinlikle eğitimin faydalı olduğu inancındayım. Satış hakkında görmezden geldiğimiz alışkanlıkların çok daha önemli olduğunu anladım. Öncelikle Fırat Bey'e eğitim için teşekkür ederim. Daha önce bir çok satış eğitimine girmeme rağmen fark yaratacak verimli bir eğitim olmuştur.

Mehmet Yıldırım
İletişime Geçin
  • DF Management Institute

    Eğitimler, Hap Seminerler, Konferanslar, Danışmanlık Hizmetlerimiz için bizimle iletişime geçin. Sizleri de hizmetlerimizden faydalandıralım.